Rektorka posjetila 12. Međunarodni podgorički sajam knjiga

08.05.2017.  Rektorat UCG

Rektorka Univerziteta Crne Gore prof. Radmila Vojvović  posjetila je 12. Međunarodni podgorički sajam knjiga i obrazovanja, na kojem Univerzitet već 11 godina predstavlja svoju bogatu izdavačku djelatnost, ali i fakultete i studijske programe.

Rektorka je obišla štand Univerziteta na kojem je izloženo 80 naslova, stručnih i naučno-istraživačkih publikacija iz različitih oblasti.

Osim prezentacije stručne literature, na štandu se zainteresovani, a posebno budući visokoškolci, mogu informisati o fakultetima i studijskim programima, ishodima učenja, studentskom životu i obavezama, ali i o drugim informacijama o Univerzitetu.

Za buduće brucoše Univerzitet Crne Gore pripremio je Informator sa ishodima učenja, dok su univerzitetske jedinice pripremile informativne flajere i buklete, koje zainteresovani mogu dobiti besplatno.

Štand Univerziteta Crne Gore ranije je posjetio i predsjednik Vlade Duško Marković.

foto: Dejan Kalezić, Saša Matić (Vlada Crne Gore)